2 db az Aranycsapat legendás tagjait ábrázoló litográfia. Sebők jelzéssel: Lóránt Gyula. Kissé sérült. + Tóth jelzéssel: Lantos Mihály. Sérült. Mindkettő üvegezett keretben Ca. 38x30,5 cm
Aukció neve: 379. Online auction
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Dátum: 2020-10-08
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Dátum: 2020-10-08