Peukert Károly (1903-1973): Kiskörei-víztározó (Tisza-tó). Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 57×80 cm
Aukció neve: 379. Online auction
Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Tételszám: 10370
Dátum: 2020-10-08
Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Tételszám: 10370
Dátum: 2020-10-08