Jelzés nélkül: Vázlatok, össz. 26 db rajzzal, több Visóvölgy (Máramaros) helymeghatározással, további egy-egy darab Gyilkos-tó és Püspökladány felirattal. Akvarell és/vagy ceruza, papír. Lap bal széle papírra kasírozva.
Aukció neve: 379. Online auction
Kikiáltási ár: 4 800 Ft
Tételszám: 10613
Dátum: 2020-10-08
Kikiáltási ár: 4 800 Ft
Tételszám: 10613
Dátum: 2020-10-08