Joachim József (1897-1954): Nagybányai utca eső után. Olaj, falemez. Jelzés nélkül, sarkaiban és szélén sérült, 50x61 cm.
Aukció neve: 380. Online auction
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 10125
Dátum: 2020-10-22
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 10125
Dátum: 2020-10-22