Siskai J jelzéssel: Templomtorony. Akvarell, papír, jelzett. Fa keretben, 19,5×12,5 cm
Aukció neve: 380. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10245
Dátum: 2020-10-22
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10245
Dátum: 2020-10-22