Abonyi Ernő (1884-1941): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 66×55 cm
Aukció neve: 381. Online auction
Kikiáltási ár: 44 000 Ft
Dátum: 2020-11-05
Kikiáltási ár: 44 000 Ft
Dátum: 2020-11-05