Endrédy György (1910-1988): Ungvár, 1939. Olaj, vászon, jelzett és datált (Endrédy 1939), kissé sérült. Hátoldalán feliratozott ('Ungvár, 1939'). Fa keretben. 100x70 cm
Aukció neve: 381. Online auction
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Dátum: 2020-11-05
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Dátum: 2020-11-05