Koppay jelzéssel: Állatok karámban. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 30×21,5 cm
Aukció neve: 381. Online auction
Kikiáltási ár: 4 600 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2020-11-05
Kikiáltási ár: 4 600 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2020-11-05