AB Tuege 1932 jelzéssel: Havas tetők felett. Olaj, vászon. Fa keretben. 58,5x47 cm
Aukció neve: 382. Online auction
Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Dátum: 2020-11-19
Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Dátum: 2020-11-19