Várdombi Nagy Krisztián 'Kinva' (1976-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm
Aukció neve: 382. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2020-11-19
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2020-11-19