Jelzés nélkül: Bivaly. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 19x27,5 cm
Aukció neve: 382. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10482
Dátum: 2020-11-19
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10482
Dátum: 2020-11-19