Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente a folyóparton. Olaj, farost. Fa keretben, 25x35 cm.
Aukció neve: 383. Online auction
Kikiáltási ár: 4 200 Ft
Tételszám: 10486
Dátum: 2020-12-03
Kikiáltási ár: 4 200 Ft
Tételszám: 10486
Dátum: 2020-12-03