Jelzés nélkül, feltehetően német festő 18. sz. műve: Bibliai jelenet. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Kissé sérült fa keretben, 38×57 cm / Unsigned, probably work of a German painter from the XVIII. century: Scene from the bible. Oil
Aukció neve: 384. Online auction
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Dátum: 2020-12-17
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Dátum: 2020-12-17