Tombor (?) 1938 jelzéssel: Bacchus és hölgyek. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 29x43 cm.
Aukció neve: 384. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10366
Dátum: 2020-12-17
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10366
Dátum: 2020-12-17