Gaál József (1960-): A nagy falanszterépítők, 1985. Rézkarc, merített papír. Jelzett, számozott 19/20. Üvegezett fa keretben, 23×30 cm
Aukció neve: 385. Online auction
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Dátum: 2021-01-07
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Dátum: 2021-01-07