Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Kukoricatépők. Olaj, vászon, jelzett. Neobarokk stílusú, sérült fa keretben, 60×80 cm
Aukció neve: 385. Online auction
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2021-01-07
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2021-01-07