Arató Gyula (1889-1969): Falurészlet. Rézkarc, papír, jelzett. Lapon néhány apró folttal. 21×28,5 cm
Aukció neve: 386. Online auction
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Dátum: 2021-01-21
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Dátum: 2021-01-21