Szép György (1944-): Szüremkedő fény, 1989. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60×60 cm. Szép György festőművész Marosvásárhelyen született és ott végzett a Képzőművészeti Líceumban. Munkái ritkák a műkereskedelemben,
Aukció neve: 386. Online auction
Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Tételszám: 10244
Dátum: 2021-01-21
Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Tételszám: 10244
Dátum: 2021-01-21