Gulácsy jelzéssel: Jelenet. Ceruza, pasztell, karton, sérült. Fa keretben. 47,5x32,5 cm
Aukció neve: 387. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10365
Dátum: 2021-02-04
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10365
Dátum: 2021-02-04