Fehér László jelzéssel: Szürke hétköznapok. Olaj, karton, sérült. 88×33 cm
Aukció neve: 388. Online auction
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10246
Dátum: 2021-02-18
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10246
Dátum: 2021-02-18