Georg Kolbe (?) jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost. Üvegezett, sérült fa keretben. 39x30 cm
Aukció neve: 388. Online auction
Kikiáltási ár: 7 500 Ft
Tételszám: 10366
Dátum: 2021-02-18
Kikiáltási ár: 7 500 Ft
Tételszám: 10366
Dátum: 2021-02-18