Ludwig Rohbock (1820-1883), G. Heisinger (?-?) metszése: Aszód. Acélmetszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszeten nyomtatva. Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.). Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben
Aukció neve: 388. Online auction
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 10486
Dátum: 2021-02-18
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 10486
Dátum: 2021-02-18