Heller Andor (1904-?): Fiatal hölgy portréja. Ceruza, papír, kartonra kasírozva, jelzett és datált (Heller Andor 943), üvegezett fa keretben, 22,5×18 cm
Aukció neve: 389. Online auction
Kikiáltási ár: 4 800 Ft
Tételszám: 10122
Dátum: 2021-03-04
Kikiáltási ár: 4 800 Ft
Tételszám: 10122
Dátum: 2021-03-04