Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj Olaj, farost. Hátoldalán szentendrei cím és egy másik, nehezen olvasható pecséttel. Fa keretben, 24×34,5 cm
Aukció neve: 389. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10484
Dátum: 2021-03-04
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10484
Dátum: 2021-03-04