Tóth Valéria (1943- ): Anya gyermekével, terrakotta, jelzett, apró kopásokkal, m: 32 cm
Aukció neve: 389. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 11010
Dátum: 2021-03-04
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 11010
Dátum: 2021-03-04