Paál Albert (1895-1968): Nagybányai táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 120×100 cm. / Albert Paál (1895-1968): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed lower right. Framed 120×100 cm. KIZÁRÓLAG
Aukció neve: 39. Nagyaukció
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Dátum: 2022-11-05
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Dátum: 2022-11-05
Időpont: 18:00