Kósa Zsuzsa (1943-2020): Dániel és az imádkozó angyalok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva:
Aukció neve: 390. Online auction
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Dátum: 2021-03-18
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Dátum: 2021-03-18