Székely jelzéssel: Jelenés. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 71x49 cm
Aukció neve: 391. Online auction
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 10482
Dátum: 2021-04-08
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 10482
Dátum: 2021-04-08