Római Birodalom 10db-os kopott és/vagy tisztítatlan III-IV. századi érmetétel T:3 Roman Empire 10pcs worn and/or uncleaned coin lot from the 3rd-4th century C:F
Aukció neve: 391. Online auction
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Tételszám: 31549
Dátum: 2021-04-08
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Tételszám: 31549
Dátum: 2021-04-08