Alexy Miklós (1957-): 'Három színész' (Színészek). Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: http://alexymiklos.com/hun/gyurt1.html. 35x45 cm
Aukció neve: 392. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10001
Dátum: 2021-04-22
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10001
Dátum: 2021-04-22