Lénárd Imre (1889-1918): A rózsaszín kerítés. Akvarell, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
Aukció neve: 392. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10123
Dátum: 2021-04-22
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10123
Dátum: 2021-04-22