Révész jelzéssel: Salamon Ernő erdélyi költő sógornőjének arcképe. Olaj. vászon, sérült. Díszes fa keretben, 65x50 cm
Aukció neve: 392. Online auction
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Tételszám: 10247
Dátum: 2021-04-22
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Tételszám: 10247
Dátum: 2021-04-22