Ujházy E D jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, vászon, restaurált. Díszes, neorokokó stílusú fa keretben, 60x80 cm
Aukció neve: 392. Online auction
Kikiáltási ár: 34 000 Ft
Tételszám: 10368
Dátum: 2021-04-22
Kikiáltási ár: 34 000 Ft
Tételszám: 10368
Dátum: 2021-04-22