Iván Szilárd (1912-1988): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 38x48 cm.
Aukció neve: 393. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2021-05-06
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2021-05-06