Góg József jelzéssel: Szarvas erdei tisztáson. Olaj, vászon, fa keretben. 70x110 cm
Aukció neve: 393. Online auction
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2021-05-06
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2021-05-06