Markovits István (1892-?): Napfényes udvar. Olaj, vászon, jelzett, Kissé sérült (helyenként festék lepergéssel). Dekoratív fa keretben. 40x50 cm
Aukció neve: 394. Online auction
Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Dátum: 2021-05-20
Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Dátum: 2021-05-20