Ábrahám Rafael (1929-2014): Apokalipszis. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 46x34 cm
Aukció neve: 395. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2021-06-03
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2021-06-03