Károlyi Ernő (1923-2016): Konstrukció XXIII., 1992. Pasztell, akvarell, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 42×61 cm
Aukció neve: 395. Online auction
Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Dátum: 2021-06-03
Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Dátum: 2021-06-03