Prihoda István (1891-1965) - Glatter Gyula (1886-1927): Ivóban (Pipázó kocsis). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 24×29 cm
Aukció neve: 395. Online auction
Kikiáltási ár: 3 600 Ft
Dátum: 2021-06-03
Kikiáltási ár: 3 600 Ft
Dátum: 2021-06-03