Endre (?) jelzéssel. Csendélet. Olaj, vászon. 40×50 cm
Aukció neve: 395. Online auction
Kikiáltási ár: 7 500 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2021-06-03
Kikiáltási ár: 7 500 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2021-06-03