Ismeretlen monogrammal: Mező. Olaj, karton, sérült (helyenként festék lepergéssel). Fa keretben. 49,5x67,5 cm
Aukció neve: 395. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2021-06-03
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2021-06-03