Hajagos Imre (1953-): Találkozás, 1983. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (19/25), lap teteje kissé hullámos, 14,5x19,5 cm
Aukció neve: 396. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2021-06-17
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2021-06-17