Zala Tibor (1920-2004): Sajkod II., 1971. Rézkarc, papír. jelzett, művészpéldány EA. 37x30 cm
Aukció neve: 396. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10363
Dátum: 2021-06-17
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10363
Dátum: 2021-06-17