Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Női portré. Vörösréz, olaj, fatábla. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 53×40 cm
Aukció neve: 397. Online auction
Kikiáltási ár: 46 000 Ft
Dátum: 2021-07-01
Kikiáltási ár: 46 000 Ft
Dátum: 2021-07-01