Ábrahám Rafael (1929-): Halászbástya. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x20 cm
Aukció neve: 398. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Dátum: 2021-07-15
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Dátum: 2021-07-15