Pituk József Viktórián (1906-1991): Horgász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 22,5×33 cm
Aukció neve: 398. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2021-07-15
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2021-07-15