Mia (Mag) Whitworth (?-), feltehetően működött a XX. sz. közepén: Foglyok (The prisoners). Gouache, papír. Jelezve jobbra lent: Mia 948. Hátoldalán Federation of British Artists Gallery, London címkéjén feliratozott. Lap széle kissé
Aukció neve: 398. Online auction
Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2021-07-15
Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2021-07-15