Olgyay F 932 jelzéssel. Táj. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 39,5x50 cm
Aukció neve: 398. Online auction
Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Tételszám: 10480
Dátum: 2021-07-15
Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Tételszám: 10480
Dátum: 2021-07-15