Jelzés nélkül: Aratók. Színezett litográfia, papír. Régi, kissé sérült üvegezett fa keretben. 21x30 cm
Aukció neve: 398. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10601
Dátum: 2021-07-15
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10601
Dátum: 2021-07-15