Franz Abony (?-?): Kikötő, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben (kopott), 11,5×17,5 cm
Aukció neve: 399. Online auction
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Dátum: 2021-08-05
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Dátum: 2021-08-05